Krachtig kruidenmengsel voor de luchtwegen. Al jaren één van de best verkochte kruidenmengsels voor paarden. Verkrijgbaar als gedroogd kruidenmengsel en in vloeibare vorm.
€ 55,50
Korting per hoeveelheid
Hoeveelheid | 25 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
---|---|---|---|
Prijs | € 55,00 | € 54,75 | € 54,50 |
Dit zowel als poeder als vloeibaar verkrijgbare supplement Easy Breathing bevat natuurlijke kruidenmengsels voor het dagelijkse dieet ter verbetering van de gezondheid van de longen. Dit ademhalings-supplement bevat althea, knoflook en anijs, allemaal bekend vanwege hun positieve rol bij een gezond ademhalings systeem. Deze Easy Breathing is passend voor alle pony’s en paarden. Kijk voor een optimale longfunctie ook bij: NAF Respirator Boost en NAF Respirator.
Gewicht | 1 kg |
---|---|
Gewicht | 1 Kg |
Bezoek ook onze fysieke winkel in Deurne, waar je naast deskundig advies een uitgebreid assortiment aan dierenvoeding, verzorgingsproducten en ruitersportartikelen vindt.
Kom langs voor persoonlijk contact en ontdek onze nieuwste collecties voor zowel huisdieren als ruiters. Je vindt ons op Bruggenseweg 11A, 5752 SC Deurne.
Copyright © 2025 Horse Power Foods B.V.
Online support van Wij zijn Online